Julija Gintvainytė - Alyvos meluoja tik kartais (2010)

Julija Gintvainytė - Alyvos meluoja tik kartais (2010)
Kategorija:
Puslapiai:
352
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Nuoroda:
Registruokis, pasidalink ir siųskis nemokamai!
Kai kurios trisdešimtmetės jau yra pasiekusios karjeros aukštumas, įsikūrusios jaukiuose namuose, didžiuojasi pasakodamos apie puikiuosius vyrus ir nuostabiausius vaikus. Ši knyga – ne apie jas.

„Alyvos meluoja tik kartais“ - tai istorija apie Vilniuje gyvenančią merginą, kuri sugeba išlikti stipri net ir tada, kai, regis, viskas slysta iš rankų: asmeninis gyvenimas, karjera, o piniginėje švilpauja vėjai. Žinoma, pasisemti tvirtybės įmanu iš pačių artimiausių žmonių, kaip tai daro ir pagrindinė knygos veikėja.

"Reikėtų kur nors įsigyti naujus batus. Dar kelios savaitės ir šie ims eiti šalia kojos", - kritiškai savo apavą nužvelgė Aurelija, stotelėje laukdama troleibuso.
Tiksliau, kur įsigyti, ji žinojo, tačiau esminis klausimas - iš kur gauti pinigų."
Jei draugai šiandien užsiėmę, giminės toli, o mylimiausiasis linkęs leisti vakarą prie televizoriaus ekrano, ši knyga – bent kuriam laiku – tikime, taps pačia geriausia jūsų drauge.

Knyga „Alyvos meluoja tik kartais“ skirta kiekvienam, ištroškusiam lašo optimizmo, įkvėpimo, tvirtybės. Ir, aišku, turinčiam ironišką požiūrį į gyvenimą ir save patį – šmaikštumo ir saviironijos knygoje nestokojama, nors kalbama ir apie rimtus dalykus: vienišumą, draugystę, karjerą, santykius su artimaisiais. Na ir, žinoma, apie netikėtą meilę. Kaipgi be jos.
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija