Lillian Glass - Žinau ką galvoji (2002)

Lillian Glass - Žinau ką galvoji (2002)
Autorius:
Puslapiai:
208
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Nuoroda:
Registruokis, pasidalink ir siųskis nemokamai!
Išmokti žvilgtelėti į kito žmogaus sielą ir suprasti jo siunčiamus slaptus signalus – tikras lobis. Toks supratimas padeda siekti sėkmės bet kurioje srityje, pradedant kasdiene buitimi, baigiant meile ir profesine veikla.

Psichologė, bendravimo ekspertė ir populiarių knygų autorė dr. Lillian Glass dovanoja išsamų vadovėlį žmonėms pažinti. Šioje knygoje ji dalijasi visiškai nauja programa, pagrįsta keturiais informacijos šaltiniais. Kitaip sakant, pataria, kaip pažinti žmogų nagrinėjant jo balsą, kalbėseną, veido mimiką bei kūno judesius. Jei esate kviečiamas į pasimatymą, ketinate tuoktis, ką nors priimti į darbą ar įsidarbinti pats, gebėjimas pasinaudoti šiais keturiais informacijos šaltiniais ypač svarbu.

Autorė aptaria visa, ką galime išvysti ar išgirsti bendraudami – nuo paskalų ir nuolatinių skundų iki pašnekovo pertraukinėjimo ir klastingos šypsenėlės, nuo kojų vilkimo einant iki įprastų posakių, nuo gestų iki aprangos stiliaus bei kūno priežiūros. Knygoje pateikiama daugybė juokingų nutikimų, pratimų bei istorijų iš dr. L. Glass praktikos. Visa tai padeda geriau susivokti patekus į kurią nors gyvenimo situaciją.
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija