Alan Bradley - Saldumas pyrago dugne (2010)

Alan Bradley - Saldumas pyrago dugne (2010)
Autorius:
Puslapiai:
352
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Nuoroda:
Registruokis, pasidalink ir siųskis nemokamai!
Bestseleriu tapęs ir daugybę apdovanojimų pelnęs Kanados rašytojo Alano Bredlio (Alan Bradley) romanas "Saldumas pyrago dugne"- tai pirmoji viso pasaulio simpatijas užkariavusios detektyvinės trilogijos apie vunderkindę mergaitę dalis.

Romano širdis - gabi ir protinga vienuolikos metų mergaitė Flavija de Liuka, kurios didžiausia aistra - chemija, o ypač nuodai. 1950 metų vasarą senove ir mistika dvelkiančiuose šeimos namuose pasipila keisčiausi nutikimai: negyvas paukštis ant durų slenksčio, pašto ženklas, pervėręs jo snapą, paskutinis nepažįstamojo atodūsis agurkų lysvėje... Tik tuomet Flavijos gyvenimas prasideda iš tikrųjų ir ji pasinaudodama savo mokslinėmis žiniomis ima narplioti detektyvą, atskleisdama ir šeimos praeities paslaptis. "Norėčiau pasakyti, kad išsigandau, bet taip nebuvo. Priešingai. Ko gero, tai buvo įdomiausias dalykas, nutikęs per visą mano gyvenimą", - į nuotykių areną žengia Flavija De Liuka.

Nepaprastai talentingai papasakota mįslių kupina istorija, tikras literatūrinis desertas klasikinio detektyvo žanro mėgėjams. Šią knygą galima vadinti detektyvo atgimimu ir drąsiai statyti į vieną lentyną su geriausių pasaulio detektyvo meistrų Agatos Kristi ar Artūro Konan Doilio kūriniais.
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija