Mario Puzo - Šeima (2008)

Mario Puzo - Šeima (2008)
Autorius:
Puslapiai:
320
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Nuoroda:
Registruokis, pasidalink ir siųskis nemokamai!
Kas yra šeima? M. Puzo atsakė į šį klausimą romane “Krikštatėvis”. Sukūręs Korleonių portretus, jis visiems laikams apibrėžė kraujo ištikimybės sąvoką. Romane “Šeima” rašytojas pateikia žymiausios Italijos nusikaltėlių šeimos, Bordžų, istoriją, įtikinamai atskleidžia prašmatnų Vatikano gyvenimą ir intrigas.
Pasakojimo centre – Rodrigas Bordža, popiežius Aleksandras VI, kurio nuodėmingą troškulį valdžiai, prabangai ir moterims aplenkė tik jo beribė meilė šeimai. Popiežių supa jo ypatingi vaikai: kvailokas, nemylimas Chofrė, ūmus, beširdis Chuanas, kietavalė gražuolė Lukrecija ir aistringas karys Čezarė, Makiavelio draugas ir įkvėpėjas. Susipinančios jų likimų istorijos sudaro galingą žmogiškųjų jausmų simfoniją, kurioje skamba išdidumo, meilės, pavydo, išdavystės ir pražūtingo įniršio motyvai.
Mario Puzo talentingai, su jam būdingu įžvalgumu ir užuojauta aprašo Bordžų šeimos gyvenamąją vietą, laikotarpį, charakterius, žemiškąją juos supusią prabangą.
Mario Puzo viso gyvenimo veikalas, romanas “Šeima”, išleistas jau po jo mirties. Beje, paskutinį skyrių parašė jo žmona.
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija