Peter Mayle - Metai Provanse (2004)

Peter Mayle - Metai Provanse (2004)
Autorius:
Kategorija:
Puslapiai:
271
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Nuoroda:
Registruokis, pasidalink ir siųskis nemokamai!
Pasidžiaukime humoro švente, kuriai neįmanoma atsispirti, ir atraskite kaimiško Prancūzijos gyvenimo džiaugsmus su Piterio Meilo (Peter Mayle) bestseleriu, populiariu pasakojimu apie metus, praleistus Provanse.

Piteris Meilas ir jo žmona padarė tai, apie ką daugelis iš mūsų gal tik mąsto. Jie įgyvendino savo ilgametę svajonę apsigyventi užsienyje: nepaisydami sunkumų nusipirko nuostabų 200 metų senumo namą Luberono vietovėje ir pradėjo naują gyvenimą. Per metus, kurie prasidėjo nepaprastai ilgais pietumis ir tęsėsi su daugybe gastronominių malonumų, jie išgyveno netikėtų ir dažnai labai triukšmingų kaimiško gyvenimo kuriozų. Mokydamiesi vietinės tarmės ir ištvėrę nerangius statybininkus, atrado boules (rutulius) ir ožkų lenktynių subtilumus. Visi žemiški gyvenimo Provanse malonumai yra pavaizduoti šiame kerinčiame paveiksle.

„Smagiai skaitoma. Stilius yra labai linksmas, o Meilas yra kandžiai šmaikštus, pasakodamas apie vietinius kaimo papročius. Bet šmaikštumas tik iš dalies paslepia Meilo susižavėjimą vietiniu gyvenimu ir landšaftu. Jis rašo gyvai (...) ir užkrečiamai pasineria į Privanso jausmingumą.“

Sunday Times„Idiliškas Piterio Meilo nutapytas paveikslas leidžia jums beveik paragauti nuostabaus maisto ir vyno, pajusti saulę ir švelnų vėjelį.“

Sunday Express


„Patrauklu, linksma ir lengvai suprantama.“

The New York Times Book ReviewPETER MAYLE (Piteris Meilas) – britų autorius, parašęs per dvi dešimtis knygų (nemaža dalis skirta paaugliams ir jaunimui). Didžiausio pasisekimo sulaukė knygos, kuriose su smulkiausiomis detalėmis aprašomas gyvenimas Provanse. Viena jų – „Metai Provanse“ – išversta į daugiau nei 20 pasaulio kalbų ir tapusi tarptautiniu bestseleriu.

Pitero Meilo knygos žavi šmaikščiu stiliumi, gyvai ir su meile aprašomomis situacijomis, būtent tai ir sužavėjo daugelį skaitytojų.
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija