John Katzenbach - Kilnus tikslas (2007)

John Katzenbach - Kilnus tikslas (2007)
Autorius:
Kategorija:
Puslapiai:
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Nuoroda:
Registruokis, pasidalink ir siųskis nemokamai!

Ji pažiūrėjo žemyn į laišką, kurio nesiruošė išsiųsti, ir parašė: Aš sutikau vyrą, pripildytą mirties.

Johnas Katzenbachas (g. 1950 m.) – vienas ryškiausių amerikietiško psichologinio trilerio meistrų. Žinias apie nusikaltimus, teisingumą ir žurnalistiką įgijęs dirbdamas teismo reporteriu Naujajame Džersyje ir Majamyje, savo knygose autorius meistriškai kuria psichologinės įtampos pritvinkusią atmosferą.

J. Katzenbacho trileriai išsiskiria kruopščiai aprašomais nusikaltimų tyrimais, psichologiškai įtaigiais veikėjų portretais ir gilia nusikaltėlių bei jų veiksmų motyvų analize.

Mažame Pačiulos miestelyje, Eskambijos apygardoje žiauriai nužudyta visų mylima vienuolikmetė mergaitė. Auka – baltaodė, be to, miesto tarybos nario dukra. Įtariamasis – juodaodis. Robertas Erlas Fergiusonas pripažįstamas kaltu ir nuteisiamas mirties bausme, tačiau savo kaltumą neigia.

Reporteris Metjus Kovartas, patikėjęs nuteistuoju, ima narplioti žiaurų nusikaltimą. Įtampa auga; svarbiausias klausimas lieka atviras iki paskutinio puslapio: ar tas, kuris sakosi esąs nekaltas, iš tiesų nepadarė žiauraus nusikaltimo? Ar Fergiusonas – nekaltai dėl savo odos spalvos nuteista auka, ar ypatingai gudrus ir negailestingas žmogžudys?
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija